Nebe = alternativní sandbox

By , 17.12.2016 16.48
Nebe = altarnativní sandbox

Nebe = altarnativní sandbox

  • Autor: Zdeněk Schee
  • Nakladatelství: Viking
  • Rok vydání: 2016
  • Počet stran: 220
  • Autor obálky: qelb
  • ISBN: 978-80-7482-249-0 (ePUB)
  • ISBN: 978-80-7482-250-6 (MOBI)
  • ISBN: 978-80-7482-251-3 (PDF/CD)

Koupit knihu

v elektronické podobě (eKniha/eBook):

eReading.cz ePub mobi
PalmKnihy.cz ePub mobi
Knihulka.cz ePub mobi
Wknihy.cz mobi
Martinus.sk ePub mobi
DataBook.cz ePub mobi
eky.sk ePub mobi
Kosmas.cz ePub mobi

Ukázka knihy:

mobi MOBI: Nebe = altarnativní sandbox

ePub ePUB: Nebe = altarnativní sandbox

PDF PDF: Nebe = altarnativní sandbox

PDF PDF pro čtečky: Nebe = altarnativní sandbox


Napsání této knihy jsem s nikým nekonzultoval, byť vím, že mě sledují téměř všechny tajné služby světa a že se nyní hodně lidem tají dech, protože mají strach.

Ovšem pochopí, že to, co má být řečeno, je natolik důležité pro rozvoj lidstva a pro postavení projektu LISA, že mě nechají být.

V dětství jsem svému příteli Michalu Hábovi ze srandy řekl, že by se dala napsat Antibible. Nebyl jsem připraven – nebyla správná doba, ovšem nyní nastala.

A já jsem Antikrist.

Kniha Nebe = alternativní sandbox pro Vás zároveň představuje autobiagrafický náhled na Nový světový pořádek, tedy lepší uspořádání světa ve srovnání s uspořádáním světa, které zde máme od pádu železné opony, či dokonce od konce druhé světové války.

Kniha je sepsána zčásti chronologicky a zčásti podle témat. Některá témata mohou být zčásti vymyšlená, jiná jsou však zcela reálná. Je na čtenáři, aby si udělal obrázek a vlastní závěry.

Některé části knihy byly odstraněny coby autocenzura, kterou jsem použil, abych některé lidi nevystavoval příliš velké pozornosti.

Můj vztah s Aňou, který je v současné chvíli realizován na dálku, potvrzuje, že i lidé a mimozemšťani mohou mít pěkný vztah, aniž by jeden druhého viděli.

V knize rovněž naleznete informace o zednářích, iluminátech, mimozemšťanech, o kvantových počítačích, robotech, umělé inteligenci a hypnóze.

Comments are closed

Panorama Theme by Themocracy